“Lojalitāte, profesionalitāte un pieredze- veiksmīgas sadarbības pamats.”

KIVI Real Estate valdes priekšsēdētājs

Kristaps Jankovskis

Uzņēmums dibināts 2009. gadā 1. septembrī. To izveidoja nekustamā īpašuma speciālisti ar vairāku gadu pieredzi šajā nozarē. Šobrīd uzņēmumā strādā 16 nekustamo īpašumu speciālisti.

Ivars Gorbunovs fotogrāfija
Kristaps Jankovskis fotogrāfija
Ēvalds Pavlovs fotogrāfija
Inga Miglāne – Ābele fotogrāfija
Kristīne Niedre fotogrāfija
Evita Ažīte fotogrāfija
Edgars Ciblis fotogrāfija
Anderss Vīta fotogrāfija
Roberts Uķis fotogrāfija
Linards Veide fotogrāfija
Sanda Jaunzeme fotogrāfija
Artūrs Rundzāns fotogrāfija
Marika Rihtere-Mūrniece fotogrāfija
Anna Saveļjeva fotogrāfija
Helmuts Medinieks fotogrāfija
Solveiga Puntule fotogrāfija
Inese Jeršova fotogrāfija
Mārtiņš Grotuss, MRICS fotogrāfija
2500+

Uzņēmuma pastāvēšanas laikā noslēgti vairā kā 2500 darījumi.

Kvalitāte

Mūsu mērķis ir kvalitāte- būt labākajiem, nodrošinot saviem klientiem nevainojamus risinājumus nekustamā īpašuma jautājumos. Tieši dēļ profesionāla, smaga darba un rūpēm par paveiktā darba kvalitāti, uzņēmums ir tik strauji audzis, kļūstot par vienu no zināmākajām nekustamo īpašumu aģentūrām Latvijā.

Vērtības

Neatlaidīgais darbs, rūpes par reputāciju un ikvienu klientu. Viens no pirmajiem un aizvien būtiskiem mērķiem ir panākt klientu apmierinātību un vēlmi rekomendēt Kivi citiem. Regulāras rūpes par klientiem daudzu gadu garumā ir pamats tam, kāpēc bieži vien Kivi Real Estate paveiktais redzams nedēļas lielāko darījumu topos Zemesgrāmatā.

Euromoney Real Estate 2020
#KIVIREALESTATE #vērtības #rezultāts #lojalitāte #vairāknekāprasīts #personības #ētika #izprast #izzināt #pieredze #profesionalitāte
#KIVIREALESTATE #vērtības #rezultāts #lojalitāte #vairāknekāprasīts #personības #ētika #izprast #izzināt #pieredze #profesionalitāte

KIVI komercīpašumi

Komercīpašumu komandas pārziņā ir visi komercobjektu segmenti - tirdzniecības platības, biroji, industrālie īpašumi, investīju objekti un komercapbūves zeme.

Skatīt īpašumus

KIVI dzīvojamās platības

Šo objektu noma un pārdošana. Savukārt Dzīvojamo platību komandas pārziņā ir dzīvokļu un māju īre un pārdošanas, kā arī zemes gabalu pārdošana.

Skatīt īpašumus